Tomt
Fra 1 300 000 kr
Fra 350 m² Tomteareal
Samarbeid med grunneier, flott nytt hyttefelt nær sentrum og skianlegg for alpint og langrenn.
Djupetjønn Hyttegrend er et eldre, trivelig hyttefelt vest for Hovden sentrum. De nye tomtene ligger over de eksisterende hyttene med flott utsikt mot nord-øst/øst-sør, og gode solforhold fra tidlig morgen til ettermiddag. Fra Plassenuten er det kort veg til langrennsløyper, alpinsenter, butikker, restauranter og badeland.
Infrastruktur med vei, vatn, avløp, strøm og bredband er ferdig!
Reguleringsplanen gir mulighett for romslige hytter med stor grad av valgfrihet for utforming. For de som ønsker ferdig hytte presenterer Plassenuten i samarbeid med Berge Sag, flere ulike hyttemodeller som er tilpasset tomtene i feltet.
Berge Sag har også mange andre modeller som kan passe på tomter i feltet og vi kan tegne unike hytter for deg med egne arkitekter, så ta kontakt med selgere i Berge Sag for å se på mulighetene!
Link til Prospekt finner du her: https://www.plassenuten.no/
Eivind Sæbø Severinsen
DnB Eiendom