Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

E-post

bergesag@bergesag.no

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog xlbygg

Berge sag

Kontakt

Lurer du på noe eller ønsker å ta en prat med en oss?
Ikke nøl med å ta kontakt med oss!

Administrasjon

Rolf Louis Sjursen

Konsernsjef

91367772

rolfls@bergesag.no

Lars Gunnar Berge

Økonomisjef

98229318

larsgunnarb@bergesag.no

Jan Berge

Daglig leder XL-Bygg Berge Sag

98229302

janb@bergesag.no

Aase Vinjerui Berge

Daglig Leder Fagbygg

98229355

aasevb@bergesag.no

Geir Berge

Leder teknisk avdeling

98229305

geirb@bergesag.no

Elisabeth Nesheim

Regnskapsmedarbeider

98229336

elisabethn@bergesag.no

Dagfinn Berge

IT-ansvarlig

98229390

dagfinnb@bergesag.no

Kristin Helleland

Økonomimedarbeider

98229329

kristinh@bergesag.no

Gro Karin Velde

Regnskap og lønn

98229311

grokarinv@bergesag.no


Bolig

Rune Medhaug

Leder Boligavdelingen

98229332

runem@bergesag.no

Asbjørn Bakken

Driftsleder Boligavdelingen

98229327

asbjornb@bergesag.no

Camilla L. Thorsen

Arkitekt

98229338

camillat@bergesag.no

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

98229354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

98229369

vegardb@bergesag.no

Kjetil Skjold

Selger

98229312

kjetil.skjold@bergesag.no

Nils Skålnes

Husselger

98229309

nilss@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

98229389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

98229346

johne@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

98229335

geiriw@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner

98229333

catop@bergesag.no


Bolig til salgs

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider

91555435

annej@bergesag.no

Stian Tønnesen

Salgsleder prosjekt

93043857

stiant@bergesag.no

Nils Terje Solberg

Prosjektselger

98229321

nilsts@bergesag.no

Rune S. Pedersen

Prosjektutvikler

98229328

runesp@bergesag.no

Andrew Greenwood

Prosjektleder

98229304

andrewg@bergesag.no

Arne Waka

Produksjonsleder

98221082

arnew@bergesag.no

Sigbjørn Børretzen

Byggeleder

98229366

sigbjornb@bergesag.no

Eivind Sjursen

Driftsassistent

98229339

eivinds@bergesag.no

Arne Jacob Owe

Prosjektleder

91626663

arnejo@bergesag.no


Boligtomter

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

98229354

ellefk@bergesag.no

Rune S. Pedersen

Prosjektutvikler

98229328

runesp@bergesag.no


Byggfornyelse

Rune Medhaug

Leder Boligavdelingen

98229332

runem@bergesag.no

Asbjørn Bakken

Driftsleder Boligavdelingen

98229327

asbjornb@bergesag.no

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

98229354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

98229369

vegardb@bergesag.no

Kjetil Skjold

Selger

98229312

kjetil.skjold@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

98229389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

98229346

johne@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

98229335

geiriw@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner

98229333

catop@bergesag.no

Simon Rørtveit

Byggeleder

98229387

simonr@bergesag.no


Hytte

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider

91555435

annej@bergesag.no

Camilla L. Thorsen

Arkitekt

98229338

camillat@bergesag.no

Jarle Troland

Hytteselger

98229316

jarlet@bergesag.no

Per Berge

Eiendomsutvikler

98229310

perb@bergesag.no

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

98229341

oyvindb@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

98229386

ronnyg@bergesag.no

Roar Storrø

Avdelingsleder hytter

91598916

roars@bergesag.no

Øyvind Steinnes

Byggleder

98229350

oyvinds@bergesag.no

Jakob Mikal Kolås

Byggeleder

98229382

jakobmk@bergesag.no

Sten Arve Nordnes

Byggeleder

98229320

stenan@bergesag.no


Hyttetomter

Jarle Troland

Hytteselger

98229316

jarlet@bergesag.no

Per Berge

Eiendomsutvikler

98229310

perb@bergesag.no

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

98229341

oyvindb@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

98229386

ronnyg@bergesag.no

Roar Storrø

Avdelingsleder hytter

91598916

roars@bergesag.no


Tømrere

Bjørn Heggen

Tømrer Fagansvarlig

Christian Eriksen

Tømrer

Olav Hallingstad

Tømrer

Trond Grindheim

Tømrer

Øyvind Herland

Tømrer

Erlend Storstein

Tømrer

Jonas Eikesdal

Tømrer

Ole Tjerand Staurland

Tømrer

Alfred Thu

Tømrer

Knut Helge Åsbø

Tømrer

Kjell Ferkingstad

Tømrer

Lars Harald Lønning

Tømrer

Marius Gismervik

Tømrerlærling

Daniel Opheim

Tømrerlærling


Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog