Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

E-post

bergesag@bergesag.no

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog xlbygg

Berge sag

Kontakt

Lurer du på noe eller ønsker å ta en prat med en oss?
Ikke nøl med å ta kontakt med oss!

Bolig og Byggfornyelse

Odd Arne Flatnes

Avdelingsleder Bolig og Byggfornyelse - kontor i Ølensvåg

979 39 955

oddaf@bergesag.no

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

982 29 369

vegardb@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

982 29 389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

982 29 346

johne@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

982 29 335

geiriw@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner - kontor Haugesund

982 29 333

catop@bergesag.no

Simon Rørtveit

Byggeleder

982 29 387

simonr@bergesag.no


Boligtomter

Rune S. Pedersen

Avdelingsleder Prosjekt; Tomte- og prosjektutvikler

982 29 328

runesp@bergesag.no

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no


Hytte

Rune Medhaug

Leder Hytteavdelingen - kontor Haugesund

982 29 332

runem@bergesag.no

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

982 29 341

oyvindb@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

982 29 386

ronnyg@bergesag.no

Hans Petter Rogstad

Hytteselger

936 61 704

hanspr@bergesag.no

Jarle Troland

Hytteselger

982 29 316

jarlet@bergesag.no

Martin Berge Jr

Byggeleder - kontor Haugesund

941 32 462

mb@bergesag.no

Pranas Navickas

Byggeleder - kontor Skien

982 29 314

pranasn@bergesag.no

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider - kontor Haugesund

915 55 435

annej@bergesag.no

Åsmund Eidnes Nedrevåg

Byggeleder - kontor Lofthus Hardanger

951 10 468

asmunden@bergesag.no

Magnus Kristiansen

Byggeleder - kontor Haugesund

982 29 365

magnusk@bergesag.no

Tom Røste

Byggeleder - kontor Kongsberg

982 29 326

tomr@bergesag.no

Torbjørn Haugarne

Byggeleder - kontor Edland

925 75 362

torbjornh@bergesag.no

Roar Storrø

Forretningsutvikler hytter - kontor Haugesund

915 98 916

roars@bergesag.no

Jakob Mikal Kolås

Byggeleder - kontor Ølensvåg

982 29 382

jakobmk@bergesag.no

Sten Arve Nornes

Driftsleder/Byggeleder - kontor Haugesund

982 29 320

stenan@bergesag.no

Simon Rørtveit

Byggeleder

982 29 387

simonr@bergesag.no


Hyttetomter

Rune S. Pedersen

Avdelingsleder Prosjekt; Tomte- og prosjektutvikler

982 29 328

runesp@bergesag.no

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

982 29 341

oyvindb@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

982 29 386

ronnyg@bergesag.no

Jarle Troland

Hytteselger

982 29 316

jarlet@bergesag.no

Roar Storrø

Forretningsutvikler hytter - kontor Haugesund

915 98 916

roars@bergesag.no


Prosjektavdelingen

Rune S. Pedersen

Avdelingsleder Prosjekt; Tomte- og prosjektutvikler

982 29 328

runesp@bergesag.no

Stian Tønnesen

Salgsleder prosjekt

930 43 857

stiant@bergesag.no

Nils Terje Solberg

Prosjektselger

982 29 321

nilsts@bergesag.no

Sigbjørn Børretzen

Byggeleder

982 29 366

sigbjornb@bergesag.no

Andrew Greenwood

Prosjektleder

982 29 304

andrewg@bergesag.no

Eivind Sjursen

Driftsmedarbeider

982 29 339

eivinds@bergesag.no

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider - kontor Haugesund

915 55 435

annej@bergesag.no

Asbjørn Bakken

Prosjektleder

982 29 327

asbjornb@bergesag.no


Stab/administrasjon

Rolf Louis Sjursen

Daglig leder i Berge Sag og Trelast. Konsernsjef i Berge Sag Gruppen

913 67 772

rolfls@bergesag.no

Geir Berge

Leder teknisk avdeling

982 29 305

geirb@bergesag.no

Gunnstein Koch

Organisasjonssjef

951 39 434

gunnsteink@bergesag.no

Lars Gunnar Berge

Økonomisjef

982 29 318

larsgunnarb@bergesag.no

Christine Grumheden

Regnskapssjef

950 64 663

christineg@bergesag.no

Torhild V. Klungland

Resepsjonist

537 75 400

bergesag@bergesag.no

Arne Jacob Owe

Kvalitets- og HMS-sjef i Berge Sag og Trelast AS

916 26 663

arnejo@bergesag.no

Aase V. Berge

Daglig Leder Fagbygg

982 29 355

aasevb@bergesag.no

Dagfinn Berge

IT-ansvarlig

982 29 390

dagfinnb@bergesag.no

Gro Karin Velde

Regnskap og lønn

982 29 311

grokarinv@bergesag.no


Tømrere

Bjørn Heggen

Tømrer

Trond Grindheim

Tømrer

Erlend Storstein

Tømrer

Jonas Eikesdal

Tømrer

Alfred Thu

Tømrer

Knut Helge Åsbø

Tømrer

Kjell Ferkingstad

Tømrer

Lars Harald Lønning

Tømrer


XL-BYGG

Jan Berge

Daglig leder XL-Bygg Berge Sag

982 29 302

janb@bergesag.no

Geir Berge

Leder teknisk avdeling

982 29 305

geirb@bergesag.no

Gunnstein Koch

Organisasjonssjef

951 39 434

gunnsteink@bergesag.no

Henning Lofstad

Daglig leder - Gisholt & Finne AS

906 42 857

henning@gisholt-finne.no

Håvard Areklett

Avdelingsleder Karmøy

984 07 271

haavard@bergesag.no

Elisabeth Nesheim

Økonomisjef XL-BYGG

982 29 336

elisabethn@bergesag.no

Svein Jonny Bertheussen

Avdelingsleder Vinje og Haukeli

992 09 442

sveinjb@vinjesag.no

Frode Haugen

Leder Proffsalg - Ølensvåg

982 29 392

frodeh@bergesag.no

Jan Martin Dolmen

Avdelingsleder Sauda

454 84 107

janmd@bergesag.no

Monica Berge

Butikksjef Ølensvåg

982 29 397

monicab@bergesag.no

Sølvi Berge

Regnskapsarbeider

982 29 376

solvib@bergesag.no

Tore Stople

Logistikk- og transportansvarlig

982 29 374

tores@bergesag.no

Eirik Digernes

Proffselger Haugesund

982 29 367

eirikd@bergesag.no

Max Inge Rørheim

Fakturering

982 29 303

maxr@bergesag.no

Torhild V. Klungland

Resepsjonist

537 75 400

bergesag@bergesag.no

Monica Osnes

Administrasjonskonsulent

470 26 200

monicao@bergesag.no

Kristin Helleland

Økonomimedarbeider

982 29 329

kristinh@bergesag.no


Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog