Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

E-post

bergesag@bergesag.no

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog xlbygg

Berge sag

Kontakt

Lurer du på noe eller ønsker å ta en prat med en oss?
Ikke nøl med å ta kontakt med oss!

Administrasjon

Rolf Louis Sjursen

Konsernsjef

913 67 772

rolfls@bergesag.no

Lars Gunnar Berge

Økonomisjef

982 29 318

larsgunnarb@bergesag.no

Jan Berge

Daglig leder XL-Bygg Berge Sag

982 29 302

janb@bergesag.no

Åse V. Berge

Daglig Leder Fagbygg

982 29 355

aasevb@bergesag.no

Geir Berge

Leder teknisk avdeling

982 29 305

geirb@bergesag.no

Elisabeth Nesheim

Regnskapsmedarbeider

982 29 336

elisabethn@bergesag.no

Dagfinn Berge

IT-ansvarlig

982 29 390

dagfinnb@bergesag.no

Kristin Helleland

Økonomimedarbeider

982 29 329

kristinh@bergesag.no

Gro Karin Velde

Regnskap og lønn

982 29 311

grokarinv@bergesag.no


Bolig

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

982 29 369

vegardb@bergesag.no

Kjetil Skjold

Selger

982 29 312

kjetil.skjold@bergesag.no

Rune Medhaug

Leder Boligavdelingen

982 29 332

runem@bergesag.no

Asbjørn Bakken

Driftsleder Boligavdelingen

982 29 327

asbjornb@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

982 29 389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

982 29 346

johne@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

982 29 335

geiriw@bergesag.no

Camilla L. Thorsen

Arkitekt

982 29 338

camillat@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner

982 29 333

catop@bergesag.no

Nils Skålnes

Husselger

982 29 309

nilss@bergesag.no


Boligtomter

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no

Rune S. Pedersen

Prosjektutvikler

982 29 328

runesp@bergesag.no


Byggfornyelse

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

982 29 369

vegardb@bergesag.no

Kjetil Skjold

Selger

982 29 312

kjetil.skjold@bergesag.no

Rune Medhaug

Leder Boligavdelingen

982 29 332

runem@bergesag.no

Asbjørn Bakken

Driftsleder Boligavdelingen

982 29 327

asbjornb@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

982 29 389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

982 29 346

johne@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

982 29 335

geiriw@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner

982 29 333

catop@bergesag.no

Simon Rørtveit

Byggeleder

982 29 387

simonr@bergesag.no


Hytte

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

982 29 341

oyvindb@bergesag.no

Jarle Troland

Hytteselger

982 29 316

jarlet@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

982 29 386

ronnyg@bergesag.no

Roar Storrø

Avdelingsleder hytter

915 98 916

roars@bergesag.no

Øyvind Steinnes

Byggleder

982 29 350

oyvinds@bergesag.no

Jakob Mikal Kolås

Byggeleder

982 29 382

jakobmk@bergesag.no

Sten Arve Nornes

Byggeleder

982 29 320

stenan@bergesag.no

Camilla L. Thorsen

Arkitekt

982 29 338

camillat@bergesag.no

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider

915 55 435

annej@bergesag.no

Per Berge

Eiendomsutvikler

982 29 310

perb@bergesag.no


Hyttetomter

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

982 29 341

oyvindb@bergesag.no

Jarle Troland

Hytteselger

982 29 316

jarlet@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

982 29 386

ronnyg@bergesag.no

Roar Storrø

Avdelingsleder hytter

915 98 916

roars@bergesag.no

Per Berge

Eiendomsutvikler

982 29 310

perb@bergesag.no


Prosjektavdelingen

Stian Tønnesen

Salgsleder prosjekt

930 43 857

stiant@bergesag.no

Nils Terje Solberg

Prosjektselger

982 29 321

nilsts@bergesag.no

Rune S. Pedersen

Prosjektutvikler

982 29 328

runesp@bergesag.no

Sigbjørn Børretzen

Byggeleder

982 29 366

sigbjornb@bergesag.no

Joar Kvale

Byggeleder

901 44 873

joark@bergesag.no

Andrew Greenwood

Prosjektleder

982 29 304

andrewg@bergesag.no

Arne Jacob Owe

Prosjektleder

916 26 663

arnejo@bergesag.no

Arne Waka

Produksjonsleder

982 21 082

arnew@bergesag.no

Eivind Sjursen

Driftsassistent

982 29 339

eivinds@bergesag.no

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider

915 55 435

annej@bergesag.no


Tømrere

Bjørn Heggen

Tømrer Fagansvarlig

Christian Eriksen

Tømrer

Olav Hallingstad

Tømrer

Trond Grindheim

Tømrer

Øyvind Herland

Tømrer

Erlend Storstein

Tømrer

Jonas Eikesdal

Tømrer

Ole Tjerand Staurland

Tømrer

Alfred Thu

Tømrer

Knut Helge Åsbø

Tømrer

Kjell Ferkingstad

Tømrer

Lars Harald Lønning

Tømrer

Marius Gismervik

Tømrerlærling

Daniel Opheim

Tømrerlærling


Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog