Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

E-post

bergesag@bergesag.no

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog xlbygg

Utforsk våre

Hytter til salgs

Spenn på deg skiene og gled deg til varm kakao. Vi har lekre hytter klare til innflytning og under bygging.

Møt hytteteamet vårt

Er det noe du lurer på, eller ønsker å slå av en uforpliktende prat om dine planer? Ta kontakt med en av oss.

Øyvind Bråtun

Salgs- og markedsutvikler hytter

982 29 341

oyvindb@bergesag.no

Ronny Gundersen

Hytteselger

982 29 386

ronnyg@bergesag.no

Hans Petter Rogstad

Hytteselger

936 61 704

hanspr@bergesag.no

Jarle Troland

Hytteselger

982 29 316

jarlet@bergesag.no

Ann Elisabeth Jensen

Prosjektmedarbeider

915 55 435

annej@bergesag.no

Pranas Navickas

Byggeleder

982 29 314

pranasn@bergesag.no

Martin Berge Jr

Byggeleder

941 32 462

mb@bergesag.no

Magnus Kristiansen

Byggeleder

982 29 365

magnusk@bergesag.no

Roar Storrø

Forretningsutvikler hytter

915 98 916

roars@bergesag.no

Rune Medhaug

Leder Bolig og Hytteavdelingen

982 29 332

runem@bergesag.no

Fremdeles på jakt etter drømmehytta?

Utforsk våre flotte hyttemodeller eller
finn den perfekte tomta