Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

E-post

bergesag@bergesag.no

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog xlbygg

Hva er ditt

Byggeprosjekt?

Få hjelp med alt fra tegning, visualisering og søknadsarbeid til komplett prosjektledelse og gjennomføring av ditt byggeprosjekt. Alt fra ett sted under samme tak, slik at det blir enklere og tryggere for deg å bygge!

Berge Sag er Haugalandets og én av landets ledende bolig- og hytteleverandører. I over 100 år har vi levert kvalitetsboliger og hytter og fornyet utallige hjem. 

Vår lange historie strekker seg helt tilbake til 1888, da familiebedriften ble etablert i Ølensvåg. 

I dag er vi 170 erfarne ansatte som jobber med tomteutvikling, bolig- og  hyttebygging, byggfornyelse bolig og næring, nye næringsbygg, samt handel av byggevarer.

Hovedkontoret er lokalisert i Ølensvåg, men vi har også kontor på Raglamyr i Haugesund, med salg av hus, hytter og leiligheter.

Etter over 100 år i byggebransjen har vi etterhvert lang og god erfaring innen det meste i byggfaget.

Vi står gjerne til tjeneste også for deg. Vi kommer på befaring og hjelper deg finne gode og økonomiske løsninger. Vi har også egen teknisk tegner som raskt lager løsningsforslag til deg og vi kan bistå med alt innen søknader og prosjektledelse til komplett leveranse og gjennomføring.

Ta gjerne kontakt med Ellef på 982 29 354 / ellefk@bergesag.no for en uforpliktende prat om ditt prosjekt.

Møt teamet vårt

Er det noe du lurer på, eller ønsker å slå av en uforpliktende prat om dine planer? Ta kontakt med en av oss.

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

982 29 369

vegardb@bergesag.no

Rune Medhaug

Leder Bolig og Hytteavdelingen – kontor Haugesund

982 29 332

runem@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

982 29 389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

982 29 346

johne@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

982 29 335

geiriw@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner – kontor Haugesund

982 29 333

catop@bergesag.no

Simon Rørtveit

Byggeleder

982 29 387

simonr@bergesag.no

Er du på jakt etter noe helt nytt?

Vi har både hytter og boliger til et hvert behov