Åpningstider

Mandag-fredag
08:00 - 16:00

E-post

bergesag@bergesag.no

telefon

53 77 54 00
Bestill Katalog xlbygg

Utforsk våre

Modeller

Vi har lang erfaring med å bygge hus, og har et stort utvalg hustyper vi kan bygge for deg – enten du ønsker tilpasning eller skreddersøm.

Berge Sag har lang erfaring med å bygge hus, og vi har et stort utvalg hustyper vi kan bygge for deg, enten du ønsker tilpasning eller skreddersøm. Blant våre mange arkitekttegnede og kvalitetsfulle hustyper, finner du både moderne og tradisjonelle hus.

Vi er også forhandler av Blink Hus sine varierte og spennende hus. Vår egen arkitekt står også bak mange av de flotte husene du finner Blink Hus katalogen. 

Variasjonene er med andre ord mange, men sammen med vår arkitekt er vi sikre på at du vil finne en løsning som passer din smak, din livssituasjon og din personlighet.

Vil du gjøre mest mulig selv? Kjenner du noen som kan hjelpe deg? Er du god til å legge gulv? Eller vil du bare hente nøkkelen og ta boligen i bruk samme dag?

Du tar valget og vi tar ansvaret for å tilpasse huset til dine behov.

Møt boligteamet vårt

Er det noe du lurer på, eller ønsker å slå av en uforpliktende prat om dine planer? Ta kontakt med en av oss.

Ellef Kvalvågnes

Selger Hus

982 29 354

ellefk@bergesag.no

Vegard Berge

Selger Byggfornyelse

982 29 369

vegardb@bergesag.no

Kjetil Skjold

Selger

982 29 312

kjetil.skjold@bergesag.no

Rune Medhaug

Leder Boligavdelingen

982 29 332

runem@bergesag.no

Asbjørn Bakken

Driftsleder Boligavdelingen

982 29 327

asbjornb@bergesag.no

Inge Nerheim

Byggeleder

982 29 389

ingen@bergesag.no

John Espevik

Byggeleder og selger

982 29 346

johne@bergesag.no

Camilla L. Thorsen

Arkitekt

982 29 338

camillat@bergesag.no

Geir Inge Waage

Byggeleder

982 29 335

geiriw@bergesag.no

Cato Pedersen

Teknisk tegner

982 29 333

catop@bergesag.no

Utforsk tomter

Finn den perfekte plassen
for ditt nye hjem